hotplug.dll başlatmada sorun: Belirtilen modül bulunamadı

Arkadaşlar ben flash diskimi PC'ye takıyorum, normal bir şekilde kopyalama vs. yapabiliyorum ama flash diske sağ tıklayıp çıkar dediğim zaman

C:\\Windows\system32\hotplug.dll başlatmada sorun

Belirtilen modul bulunamadı

diye bir hata veriyor bana. Ama flash diskimi istediğim gibi kullanabiliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

maffaymusty maffaymusty (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir şekilde hotplug.dll dosyası bozulmuş veya silinmiş olabilir. Senin işletim sistemine uygun hotplug.dll dosyasını C:\Windows\system32\ yoluna kopyalaman sorunu çözecektir.

    C:\Windows\System32 altında varsa hotplug.dll dosyasının adını değiştir. Daha sonra buradaki dll dosyasını o yola kopyala: Windows 7 için hotplug.dll dosyası indir

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Cevap vermiş olduğunuz için teşekkür ederim. Eve geçtiğimde deneyeceğim.Umarım sorunu çözebilirm. Teşekkürler...

      maffaymusty maffaymusty (1)