Hotspot Shield DAILY BANDWIDTH LIMIT REACHED Hatası

hotspotshield'in ücretsiz sürümünü kullanıyorum fakat DAILY BANDWIDTH LIMIT REACHED hatası veriyor neden olabilir lütfen yardım edin

emrah666 emrah666 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DAILY BANDWIDTH LIMIT REACHED  uyarısı günlük bant kullanım limitinizi dolrdunuz anlamına geiyor.

    Hotspot Shield'in bilindiği üzere iki sürümü var. Hotspot Shield ücretsiz olan sürümünde limitler var.

    Hotspot Shield ücretsiz sürümünde limitler şu şekilde:

    • Mobil /Android günlük  256MB
    • Masaüstü  günlük  750MB

    Bu limitler 24 saate bir sıfırlanır. Eğer video izlerseniz bu limitler kısa sürede dolar. Örneğin 720p bir dizi yaklaşık 600-700MB civarıda.

    Bu limitler sadece Hotspot Shield'in ücretsiz sürümünde var. Hotspot Shield ücretli sürümde herhangi bir limit söz konusu değil.

    cemkara cemkara (4215)