Hotspot Shield nedir? Hotspot Shield nasıl kullanılır?

Hotspot Shield nedir?

Hotspot Shield nasıl kullanılır?

Hotspot Shield ne işe yarar?

Hotspot Shield programını nereden indirebilirim?

Hotspot Shield ile ilgili işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda anlatılmıştır.

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotspot Shield nedir?

    Hotspot ShieldVPN tabanlı bir yazılımdır. Kullanıcıları internet ortamında oluşabilecek tehditlere karşı koruyan Hotspot Shield, internet üzerinde açmış olduğunuz oturumlarda bulunan kişisel bilgileriniz şifreleyerek korumaktadır.

    Hotspot Shield kullanarak internet ortamında güvenli bir şekilde gezinebilir ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

    Çoğunlukla yasaklı sitelere girmek için kullanılan Hotspot Shield, IP adresinizi gizler. Bu sayede Hotspot Shield internet ortamında anonim olarak dolaşmanızı sağlar.

    Ülkemizde sıkça karşılaştığımız internet sansürüinternet yavaşlatılması gibi durumlarda birçok siteye erişim kapatıyor veya yavaşlatılıyor. İnternetin yavaşlaması veya belirli sitelere erişimin engellenmesi
    durumunda Hotspot Shield kullanarak internette hem özgür, hem de güvenli bir şekilde dolaşabilirsiniz.

    Hotspot Shield ne işe yarar?

    Herkesin rahatça kullanabileceği modern, sade ve kullanışlı bir arayüze sahip Hotspot Shield, kullanıcıların internet ortamında güvenli bir şekilde gezinmesini ve yasaklı sitelere giriş yapmasını sağlayan bir programdır.

    Tek bir butona tıklanması durumunda aktif olan Hotspot Shield, herkes tarafından rahatça kullanılabilir.

    Hotspot Shield kullanarak;

    • HTTPS şifrelemesi ile güvenli web deneyimi
    • Kişisel gizliliğiniz için IP adresi saklama
    • Yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilme
    • Wi-Fi bağlantı noktaları üzerinden gelebilecek saldırılara karşı tam koruma
    • Kablosuz ve kablolu bağlantılar için güvenlik
    • Çevrimiçi kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altına alma

    özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

    Hotspot Shield programını nereden indirebilirim?

    Hotspot Shield indir adresinden Hotspot Shield indirebilirsiniz.

    Hotspot Shield nasıl kullanılır?

    1. Hotspot Shield indir adresinden indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın.
    2. Kurulum adımlarını izleyin ve Hotspot Shield kurulumunu tamamlayın.
    3. Kurulum tamamlandıktan sonra Hotspot Shield otomatik olarak çalışacak ve ekranınızın sağ alt bölümünde belirecektir.

      hspotshld1

    4. Connect butonuna tıklayın.
    5. Karşınıza konum seçim ekranı gelecektir. Konumunuzu seçerek Anladım a tıklayın.

      hotspotshield2

    6. Anladım a tıkladıktan sonra Hotspot Shield son uyarsını yapacaktır. Bitti ye tıklayıp devam edebilirsiniz.

      hotspotshield3

    7. Hotspot Shield artık aktif oldu. Eğer Hotspot Shield ı devre dışı bırakmak isterseniz bağlı olduğunuz süreyi gösteren yuvarlak butona tıklayabilirsiniz.

      hotspot shield 4

    Tüm bu adımların sonucunda internet ortamında güvenli ve anonim bir şekilde gezinip yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)