Hotspot Shield VPN nasıl kullanılır?

Hotspot Shield VPN uygulaması nasıl kullanılır? IP adresi mi değiştirir mi?

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hotspot Shield en son Türkiye'de engellenen VPN yazılımları listesindeydi, sonradan ambargosu kalktımı bilmiyorum. Ben şuanda sitesine giremiyorum, Chrome'a eklenti olarak ekledim yine çalışmadı. Sanırım ambargosu devam ediyor

    Sorunsuz bir şekilde kullandığım VPN yazılımlarından birisi Betternet'i öneririm. Gayet kolaydır ve seni herhangi bir ücret veya kotaya tabi tutmaz.

    Betternet Chrome eklentisi

    Betternet Firefox eklentisi

    Betternet Windows uygulaması

    Betternet iOS uygulaması

    Betternet Android uygulaması

    VPN kullandığın zaman IP adresi değişir mi?

    Basit bir mantıkla açıklayacak olursak, Teamviewer ile birinin bilgisayarına bağlanıp internete girdiğinde o bağlandığın kişinin bilgisayarının IP adresiyle bunu yapmış olursun. VPN'de buna benzer bir şekilde çalışıyor, aktif ettiğin zaman sana atadığı sanal ağ serveri üzerinden seni internete bağlıyor. Ama %100 güvenli olduğu söylenemez, bilgin olsun

    omercik omercik (9418)