Hp 250 Dizüstü Bilgisayarım kart okuyucusu çalışmıyor

Hp 250 Dizüstü Bilgisayara sahibim micro sd kartların takıldığı bölüm bir çok kart denememe rağmen hiç bir şekilde okumuyor yazılımsal olabilecek sorunların çözümleri varsa lütfen ayrıntılı olmasa bile bir cevap başlıktada belirtiğim gibi bir önce ki soruma bir cevap verilmedi. Teşekkürler..

yusufcb yusufcb (30)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal olarak yapılacak işlem sürücü yükleme olacaktır.Bilgisayarınızın modeline göre HP Drivers Download merkezinden uygun işletim sistemini seçerek Card Reader sürücüsünü indirin.Sürücüyü kurduktan sonra Aygıt Yöneticisine bakın.Aygıt Yöneticisi penceresinde Disk Sürücüleri veya Evrensel Seri Veri Yolu Denetçileri kısmında Card Reader sürücüsünün yüklü olup olmadığına bakın.Baktığınız kısımda Card Reader donanımı başarılı şekilde yüklenmiş olarak görünüyorsa, kart okuyucunuzda donanımsal bir sorun olabilir.Donanımsal bir sorununuz varsa çözüm olarak yapılacak birşey olmayacaktır.Bu durumda hafıza kartlarını okuyabilmek için harici bir kart okuyucu almanız gerekecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)