hp all in one yazıcı bulamadı

arkadaşlar bu uygulama ile yazıcı tarattım ve yazıcımı bulamadı

yazıcının kablosu bilgisayara takılıydı.

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yazıcının elektrik fişini prize taktınmı? Güç düğmesini açık hale getirdinmi? Bilgisayarda USB port değişikliği yaparakta (kabloyu başka bir USB bağlantısına takarakta) denedinmi? Ve yine başka bir yazıcı ara kablosuyla denedinmi? Yazıcın hangi marka ve hangi model? Eğerki hepsi bir arada/çok fonksiyon özellikli bir model değilse yine HP olsa bile o bahsettiğin yazılım ve sürücü ile tanıtma zaten başarılı olmaz.

    Tüm bunlara dikkat etmeli, göz önünde bulundurmalısın.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      bazı usb cihazları kurulumu için önce o cihazın setub ile yuklemeniz gerekiyor belli bir aşamadan sonra cihazı takmanız isteniyor ve takılınca kuruluma devam edip kurulum tamamlanıyor bu tur cihazların içerisinde yazıcılarda var ben ce driver cd si yoksa öncelikle yazıcının sitesinden marka model ve yazıcının adındaki uzantısına ( örnek Xxxxxx MFC-L2700DW gibi ) gore aratma yapınız orada gerekli sürücü ve talimatları bulabilirisiniz

      kedom kedom (11)