hp bilgisayar açılırken mavi ekran çıkıyor reset atıyor

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 10 aydır aynı windowsu kullanıyorum (windows 7) hp pavalion g6 bilgisayarı açarken mavi ekran hatası cikiyor geri sayıp yaptıktan sonra reset atip yapaniyor tekrar mavi ekran veriyor oyle devam etiriyor,

bir kaç gün önce bluestacks yüklemiştim bilgisayar 32 bit ram ile ilgili bişey oldu sanırım

bunu format atmadan yada bilgisayarcıya götürmeden yaptırbilirmiyiz çözümü nedir?

kullanici911673 kullanici911673 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran kartı driver uyumsuzluğu mavi ekran hatalarının en başında gelir hata çok eki olduğu için temiz format atmanızı önerrim

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • yanliz bilgisayar hiç acilmiyor kullanici911673 6 yıl önce
    • hosgeldiniz dediken sonra mavi ekran cikiyor reset atiyor açilmiyor kullanici911673 6 yıl önce
    • tamam bu durumda bu hata eski olduğu için format atman lazım nasıl format atabilirim bilmiyorum deresen tarif ederiz candan 6 yıl önce