HP bilgisayarda Disk hataları onarılıyor. Tamamlanmadı bir saatten fazla sürebilir diyor ne yapmalıyım.

Bilgisayarım açılmıyor ve Disk hataları onarılıyor. Tamamlanmadı bir saatten fazla sürebilir. Yazısı çıkıyor

laptop laptop (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    F8 ile sistemi açmaya çalışarak Sistem geri yükleme yapabilirsiniz. Sistem geri yükleme sonrasında sorun çözülme ihtimali yüksektir. Veya Komut istemiyle cihazı açarak Chkdsk /r ardından Chkdsk /f ardından sfc scannow yaparak diski iyice taratmasını sağlayabilirsin.

    ahmetakturk ahmetakturk (31)