Hp deskjet 1050 j410a scan sorunu

merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeniyim ve bir sorunum var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
hp deskjet 1050 j410a makinem var eskiden tüm özellikleri çalışıyordu hatta düne kadar bi sorun yoktu tarayıcımda ama bugün taktığımda hata vermeye başladı bende hp ile ilgili herşeyi kaldırdım pc den ve sürücü cd si ile tekrar kurdum ancak scanner çıkmadı neden acaba yardımcı olursanız sevinirim mikrosoft tarayıcı çalışıyor yani paint programından tarama yapılıyor bunu da yeni öğrendim ama ürünün kendisine ait bir kısa yol yok şu anda şimdiden teşekkürler

mustafaselimbeg mustafaselimbeg (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Önceden sorun yaşamadığınızı söylemişsiniz.Bu durumda yapılması gereken en basit işlem bilgisayarınızı geri yükleme yapmak olabilir.

    Bilgisayarınızı sorun yaşamadığınız bir tarihe geri yükleme yapabilir ve yazıcınızı tekrar deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      tamam dediğinizi yapmaya çalıştım ama bugün tarihinden başka seçenek yok düne almak istedim ama seçeneklerde öyle bi tarih yok nasıl olacak ki

      mustafaselimbeg mustafaselimbeg (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Geri yükleme aracını çalıştırdığınızda "Diğer geri yükleme noktalarını göster" seçeneğini de seçerek tekrar deneyin.Ancak dediğiniz gibi sadece bugüne özel geri yükleme noktalarını bulabilirsiniz.İsterseniz şu şekilde de bir deneyin.Tekrar sürücüleri kaldırın ama sürücüyü cd den kurmak yerine internet üzerinden güncel sürücüsünü indirin. http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/HP-Deskjet-1050-All-in-One-Printer-series---J4/4027462/model/4027464 şu linkten güncel sürücü mevcut.Direkt indirme linki için de buraya bakabilirsiniz. http://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL32611/al-109412-3/DJ1050_J410_1313-1.exe ismailsarp 8 yıl önce