Hp Envy dv6-7300st windows 7 kurulmuyor...

Merhaba, Hp Envy dv6-7300st marka dizüstü bilgisayar kullanıyorum.Windows 8 yüklü geldi makina, elimde orjinal windows 7 var.Bios ayarlarından legacy boot seçeneğini aktif hale getirerek windows kurdum (diski tamamen biçimlendirerek) herşey gayet normal ilerledi ve kurulum bitti.Bilgisayarımı yeniden başlatınca disk boot hatası verdi biostan ne yaptı isem açılmadı.Tekrar format attım tekrar aynısı oldu.Eski 100 gb diskimle windows 7 kurarak denedim gayet normal çalışıyor.Makinanın 1 tb orjinal diski ile windows 7 kurulmuyor kurulsada herşey bitip yeniden başlatınca açılmıyor.1 TB Disk sağlamdır.Sorun ne olabilir?

cakabu cakabu (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Yardımınız için teşekkür eder iyi forumlar diliyorum :)

      cakabu cakabu (1)