HP G62 ekran kartı sorunu

Windows 7 yüklü HP G62 bilgisayarda ekran kartını görmüyor. Windows 7 başja bir ekran kartı olarak algılıyor.  HP G62'de ekran kartı ATI HD 5470 fakat sistem görmüyor.

 Windows 7'de HP G62 ekran kartı sorunu nasıl çözülür?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 7 yüklü HP G62 bilgisayarda ekran kartı sorununun çözümü için şunları yapın:

    • Windows işletim sistemi ekran kartını Intel olarak görüyor olabilir. Öncelikle Intel ekran kartını aygıt yöneticisinden silin.
    • ATI HD 5470 sürücülerini buradan indirin.
    • ATI Mobility Radeon HD 5470 Grafik Kartı Sürücüsü
    • ATI HD 5470 sürücülerini yükleyin.
    • Bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bu işlemden sonra Windows 7  HP G62 ekran kartı sorunu çözülecektir.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    9 yıl önce cevaplandı

      Intel Ekran kartını silemiyorum. kaldır dediğimde yeniden başlatma istiyor

      kahramanaz kahramanaz (1)