HP laptop açılmıyor ışıkları yanmıyor. Ne yapmalıyım?

HP markalı laptop umu sorunsuz şekilde kapatmıştım ertesi gün power tuşuna bastığımda ne bir Led yanıyor, ne ses çıkıyor. Tepki mepki yok. Bilgisayarı şarja taktığımda şarj girişinin yanında bir led vardı ne zaman şarja taksam o Led yanardı ama o da yanmıyor. Her şeyi denedim bataryayı çıkarttım, temizledim, priz değiştirdim, işe yaramadı. Daha sonra bilgisayarı test amacı ile laptop soğutucu taktım. Prize bağlı değilken power tuşuna basar basmaz anında soğutucu çalışıyor. Prize takılıyken kesintisiz bir şekilde soğutucu çalışıyor ama ne görüntü nede Led var sğoutucudan başka hiçbirşey tepki vermiyor yardım lütfennnnnnnnnn :(

alphabeta1 alphabeta1 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptopunu şarja takınca ya da şarjda değilken herhangi bir yerinden koku geliyor mu? Bir de yatmadan önce şarja takıp mı yattın?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Koku gelmiyor ve şarja takmadım yatarken 😩 alphabeta1 5 yıl önce
    • Bence sen hiç müdahele etmeden doğru 0212 444 0307 numaralı HP teknik servisine başvur. Böyle durumlarda eğer tecrüben yoksa hiç ellememek en mantıklısı. Eğer bir problem varsa teknik servisin müdahele etmesi daha doğru olur. @alphabeta1 omercik 5 yıl önce
    • Evet en son olmazsa böyle yapacağım :( alphabeta1 5 yıl önce