HP laptop ekran gelmiyor sorununu nasıl çözerim?

HP Pavilion G6 model laptomun kapatıp fanını temizledim. Sonra iş bitince çalıştırdım. Bilgisayardan ses geliyor çalışıyor fan falan ama ekran yok ? Yardım edin, ne yapmalıyım?

NOT: İlk defa temizlik yaptım.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop kapağını yeniden açarsın ve bütün bağlantıları, kabloları ve soketlerin durumlarını gözden geçirirsin (RAM'ler ve RAM slotlarıda kontrol edilmelidir, işlemcinin ve işlemci fanının yerlerine tam oturup otumadığıda aynı şekilde..). Bir terslik varsa düzeltirsin.

    temmuz temmuz (12505)