HP laptop Wi-Fi çalışmıyor

hp leptop bilgisayarımda internete kablosuz olarak bağlanamıyorum wifiadapter gozukmuyo kablo takılmamaıs olabılır dıyo sadece kablolu olarak bağlanabiliyorum internete wifi görmüyo çarpı işareti cıkıyo yardımcı olabılırmısınz lütfen kalwyedekı tuşlarla alakaı yok açık ama bağlammıyo

azasaw123 azasaw123 (1)
4 yıl önce sordu

  • Anlaşılan bilgisayarında WiFi sürücüsü hiç yok veya devre dışı kalmış. Bilgisayarının tam modelini ve işletim sistemini de söylersen sitesinden sürücüyü bulmaya çalışalım. omercik 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bazı HP laptoplarda WiFi de donanımsal bir sorun var ve ancak format atıldığında sorun ortadan kalkıyor.  HP laptop modelini yazsaydın iyi olurdu.  HP laptop modelini yaz. Önce sana ilgili sürücüyü bulup yükletelim.

Bir de klavyede Wifi kapatıp-açma tuşu vardır. Buna bir bak klavye üzerinden Wifi kapalı olabilir.

hakan hakan (15424)