HP LaserJet 1009 Windows 7'de kullanamıyorum

Merhaba,başlıkta bahsettiğim yazıcının win 7 32 bit driver'ı mevcut değil, diğer driverlarla denedim fakat olmadı, sitedeki 1010 modelini win 7'de kullanmak için olan konuyu okudum fakat konuda bahsedilen Dot4 bağlantısını bi türlü bulamadım, bu yazıcıyı windows 7de nasıl çalıştırabilirim ? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

berkmn berkmn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    HP LaserJet 1009 yazıcı P1005 print yazıcı ailesinden. HP LaserJet 1009 Windows 7 sürücüsü için HP P1005 sürücülerini deneyebilirsiniz.

    1. HP P1005 sürücünü indir linkinden sürücüyü indirin.
    2. Yazıcı kablosu taklı değilken kurulumu yapın.
    3. Daha sonra yazıcı kablosunu takın.
    4. Sürücü olarak HPP1005, HP LaserJet 1009 yazıcıyı çalıştıracaktır.
    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • merhaba, verdiğiniz linkte bahsettiğiniz sürücü yok, hp scan doctor var berkmn 9 yıl önce
    • Pardon. Yanlış link vermişim linki düzenledim. murat 9 yıl önce
    • Söylediğiniz yöntemle olmadı malesef, 1005 sürümünü 2 bilgisayarda denedim, usb kablonuzu takın ve yazıcınızı açın bölümünde kalıyor. berkmn 9 yıl önce

    Yabancı forumlardan birinda HP LaserJet P1009 Printer Windows 7 sürücüleri için Windows Vista sürücülerinin çalıştığı yazılmış.

    HP LaserJet P1009 Printer için Windows Vista sürücülerini Windows 7 üzerine yüklemeyi deneyebilirsiniz.

    HP LaserJet P1009 Printer Sürücülerini buradan indirebilirsiniz

    Denemekte fayda var.  HP LaserJet P1009 için Windows 7 sürücüsü normalde HP sitesinde  görünmüyor.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • merhaba, denedim malesef çalışmadı.. berkmn 9 yıl önce
    • USB kablosunu bağladığınızda Windows 7, sürücüleri Windows update üzerinden bulamıyor mu? hakan 9 yıl önce
    • Hayır bulamıyor malesef berkmn 9 yıl önce