HP Notebook Simgesi gözüktükten sonra yeniden baslatıyor ve acılmıyor

HP Notebook Simgesi gözüküyor sürekli yeniden baslatıyor ve acılmıyor Ne Yapabilirim dün format atiyodum herhalde format sirasinda sarjı bitti

kullanici675244 kullanici675244 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    format tam olarak bitirilemediğinden olabilir formatı yeniden atmanız gerekir bu sefer önleminizi alın şarzkablosunu takın öyle format atın

    Windows 10 indirme aracı mediacreationtool :burdan indirin

    DVD ye yazdırmak için iso programı :burdan indrin

    USB flash bellek yazdırmak için rufus burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Lakin windows 10 kullandigim icin direk kendisinden format attim format cdem yok kullanici675244 7 yıl önce
    • cevaba ilave yaptım format için dvd veya usb oluşturabilirsiniz candan 7 yıl önce