HP Officejet 7612 çevrimdışı oluyor sorununun çözümü nedir?

HP Officejet 7612 kablosuz ağ (wi-fi) üzerinden kullanılıyor. Fakat HP Officejet 7612 bazen yazdırıyor bazen de yazdırmıyor.

HP Officejet 7612 yazıcı bilgisayardan bakıldığında açık olduğu ve ağa kablosuz bağlı olduğu halde  offline / çevrimdışı görünüyor.

HP Officejet 7612 çevrimdışı oluyor sorununun çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HP Officejet 7612 çevrimdışı oluyorsa, sorunun çözümü için aşağıdaki adımları deneyin:

    1. Öncelikle HP Print and Scan Doctor uygulamasını indirin ve çalıştırın.  HP Print and Scan Doctor indir
    2. HP Print and Scan Doctor bilgisayardaki yazıcı sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir yazılımdır. Bilgisayarınızı tarar, bulduğu yazıcıları listeler. Daha sonra sorun yaşadığınız HP Print and Scan Doctor seçin ve sorunu çözmek için ekrandaki yazıcı sorunlarını çöz butonuna basın.

    Eğer bu yazılım sorunu kalıcı olarak çözmezse HP Officejet 7612  firmware güncellemesini yükleyin. HP Officejet 7612  firmware güncellemesini buradan indirin.

    HP Officejet 7612 firmware güncellemesi yazıcıdaki bazı sorunları ve özellikle bağlantı sorunlarını ortadan kaldıracaktır.

    hakan hakan (15424)