HP Pavilion 15-EC0005NT alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0005nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8bn44ea-p-HBV00000OGOUN#reviews

bu laptop alınır mı yapacagım işlemler photosop ve after efek gibi programları kullanmak basit işler için kasma filan yapar  mı bi de android studio kullanırsam kullanırım lol diger yeni çıkan oyunlarda sorun yaşarmıyım

krsn krsn (233)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Zaten laptoplar Freedos olur işletim sistemsiz, sizin kurmanız gerekir açıklama da da ve başlıkta da yazıyor ancak ürünü alan kullanıcılar Windows yok diyor ben bunlara kızıyorum işte!.
    Alternatif olarak aşağıda ki ürüne'de bakabilirsin Şuan tam araştıramıyorum.

    https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-512gb-ssd-rx560x-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q5xey-00c-p-HBV00000PMROB

    Bunda da linux kurulu geliyor.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Windows kendim de kurabilirim ama sorun şurda yapmak istediklerimi sorunsuz yapabilirmiyim after efek ve android studio biraz sıkıntılı programlar krsn 4 yıl önce
    • 3 k geçmese iyi olur krsn 4 yıl önce
    • 3k'ya alacğınız laptop ile after effects pek verimli olacağını sanmıyorum tam emin değilim. hydra 4 yıl önce
    • Soru da açıkladıgım işlemleri yapabilecegim pc öneririmisiniz ?@hydra krsn 4 yıl önce

    Fiyatına göre iyi bir bilgisayar fakat bir kullanıcılar ısınma probleminin olduğunu diyor diğer kullanıcılar da Windows'un kurulu olmadığını diyorlar.Bilgisayara gelecek olursak gayet iyi bir bilgisayar alına bilir.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Windows yüklü gelmesi önemli degil ısınma sorunu ilerde sıkıntı yaratmaz mı kendi kendine kapanma gibi krsn 4 yıl önce
    • Bunu 1 kişi yazmış ve 1 kişi şikayetci fakat sende bu sorun olmaya bilir hatta sorun da olmaya bilir @krsn darkcrak 4 yıl önce