Hp Pavilion Dv 7 Web Cam Sorunu

Arkadaşlar merhaba.

Hp pavilion dv7 laptop'um var ama kamerası bir türlü çalışmıyor. Kamera için yüklenmesi gereken programları açtığımda "kullanılabilir kamera yok" hatası alıyorum.

Aygıt yöneticisinde kamerayı göremiyorum, sitesinden driver yok. Bazı sitelerde makinanın içini açıp kameranın düğmesine basıyorlar ama ben bu riski alamam. Bu arada kameranın yanında HP TrueVision HD yazıyor.

Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalan var mı?

rimfrost rimfrost (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HP Yetkili teknik servisine telefon ederek sor, sana gerekli bilgiyi vereceklerdir.

    Burada sana problemin çözümüyle ilgili bilgi verebilmemiz için daha fazla teferruat belirtmeliydin. Mesela bu problem laptopun ilk alındığındada varmıydı veya sonradanmı meydana geldi, laptopa formatmı attın, format sonrasımı bu problemi yaşıyorsun vb belirtilmeliydi.

    temmuz temmuz (12505)