HP Pavilion G6 64-bit WiFi sürücüsünü nasıl yüklerim?

2 tane aygıt bağdaştırıcısı var birisi Microfst çekirdek hata ayıklama diğeri Realtek PCle FE Family Controller ama wi fi kullanamıyorum wi fi kullanabilmek için hangi aygıt sürücüsünü yüklemem gerekiyor söyler misiniz

kubilaycet kubilaycet (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    WiFi kullanabilmen için WiFi sürücüsü olmlalıdır. Family Controller dediği ethernet sürücüsü oluyor. Bilgisayarının seri numarasını buraya yazarsan HP'nin sitesinden bulmaya çalışayım.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Seri numarası 5CD2455SDP teşekkürler kubilaycet 5 yıl önce
    • @temmuz altta gerekli linkleri vermiş. @kubilaycet omercik 5 yıl önce
    • Kurdum onu da ağ bağdaştırıcısında gözükmüyor ne yapabilirim kubilaycet 5 yıl önce
    • Başka bir link buldum. Buradan işletim sistemini seçip ağ bağdaştırıcısını bulup bir de onu yükle bakalım. Olmazsa Teamviewer'dan bağlanıp detaylıca bakarım. @kubilaycet https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-g6-2200-notebook-pc-series/5296082/model/5340331?sku=C0X79EA omercik 5 yıl önce