HP Pavilion G6 WiFi çalışmıyor

Hp pavilion g6 laptop kullanıyorum kablosuz yerinde ethernet kablo işareti var üstünde de çarpı sorun gider diyince ağ kablosu düzgün takılmamış veya kopuk diyor daha önceden hiç kabloyla bağlanmadım tekrar wi fi yi nasıl çalıştırabilirim

kubilaycet kubilaycet (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Tekrar WiFi bağlanabilmen için;

    - Sistemi problem öncesi bir tarihe geri alabilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    -Aygıt Yöneticisinden kabolsuz ağ bağdaştırıcısını -devre dışıysa- yeniden etkinleştirirsin, hatalıysa (ünlem işaretli) tamir edersin, yeniden yüklersin, güncellersin yada "Donanım değişiklikliklerini tara" komutuyla sürücüyü yenilersin (Bunların tamamıda sağtık menüsünden yapılır).

    - Denetim Masası, Ağ ve Paylaşım Merkezi sayfasından "Sorun Gider" aracını çalıştırarak düzeltmeyi denersin.

    Fakat ilk olarak modemine bir bakmalısın, orada bir problem varmı? Modem ışıkları ne alemde?

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Aga ethernetle bağlanıyor da kablosuz çalışmıyo sıkıntı orda

      kubilaycet kubilaycet (1)