HP Pavilion PC570-P018NT masaüstü bilgisayar nasıldır?

    Toplam 1 Cevap

    Alttaki PC ile karşılaştılır, artılar ve eksiler değerlendirilir, karar verilir:

    LENOVO IdeaCentre 510 90G80040TX I5-7400/510/8GB/1TB/GTX 1050/W10 (tıkla)

    Temel artılar (Lenovo):

    + Lenova markası, PC'lerde HP markasına göre daha iyidir ve daha güvenilir bir markadır (Bence.. Müşteri ve servis bakım hizmetleri ile bazı imalat parçalarının kaliteleri bakımlarından..).

    + Pentium işlemciler AMD işlemcilere göre daha kaliteli ve daha problemsizdir. Hızları ve performansları kendi içlerinde sınıfları ve çeşitlerine göre değişir (AMD işlemciler nispeten daha az fiyatlı işlemcilerdir ve bu işlemcilerde sık olarak ısınma problemleri yaşanır).

    +i5 7400 (son nesil) işlemci tercih edilmelidir.

    + PC'nin legal lisansıyla Windows 10 yüklü gelmesi çok büyük bir tecih sebebi olmalıdır ( Yasal lisans sahibi olunması, sistem ve sürücü yükleme problemleri ile uğraşılmaması).

    + 100 Lira daha ucuz.

    Temel eksiler (Lenovo):

    - Sabit disk yanında ayrıca SSD yok.

    - RAM 8 GB (Diğerinde 16 GB)

    - Kablosuz bağlantı yok (Fakat -eğer ihtiyaç varsa- bir USB kablosuz bağdaştırıcı alınarak bu fark ortadan kaldırılabilir).

    HP Pavilion PC570-P018NT AMD A12 9800 16GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Freedos Masaüstü Bilgisayar

    LENOVO IdeaCentre 510 90G80040TX I5-7400/510/8GB/1TB/GTX 1050/W10

    temmuz temmuz (12505)