hp simplepass 2011 çalışmayı durdurdu

Bilgisayarımda hp simplepass 2011 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SimplePass 2011 HP'nin Kimlik Koruması programı. Parmak izi güvenliği yazılımını kullanarak güvenli web sitelerine ve uygulamalara, kullanıcı adınızı ve parolanızı girmek yerine parmak izinizi tarayarak oturum açabilirsiniz. [HP]

    SimplePass 2011 güncellemesi var mı kontrol etmelisiniz. HP sitesinden yeni sürüm varsa onu yükleyin.

    SimplePass 2011 çalışmayı durdurdu hatası ile ilgili şöyle bir araştırma yaptım. Yabancı pek çok sitede bu sorunu yaşayan kullanıcıya rastladım. Anladığım kadarı ile SimplePass 2011 pek stabil düzgün çalışan bir uygulama degil.

    Ayrıca Norton Internet Security gibi programlar SimplePass 2011 ile çakışa biliyor. Varsa antivirüs benzeri programlarınız geçiçi olarak devreden çıkartın sorun çözülüyor mu kontrol edin.

    HP resmi sitesinde bu gibi durumlar için bilgisayarınızı sıfırlayın yani fabrika ayarlarına geri döndürün denmiş. Bu bana oldukça zahmetli bir işlem olarak göründü.

    Eğer SimplePass 2011 programını kullanmıyorsanız kaldırabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)