HP Support Assistant çalışmayı durdurdu hatası

HP kullanıcısıysanız ve HP Support Assistant çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız ,kaldıramıyorsanız ya da görev çubuğundaki bildirimleriniz istediğiniz sırada başlatamıyorsanız (sürekli değişiyorsa) ve HP Support Assistant simgesi görev çubuğunda görüntülenemiyor, her yeniden başlatmada tekrar yok oluyorsa aşağıda ki çözümü deneyin.

yusufbozar yusufbozar (348)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Verdiğim bu linki tıklayın. Kayıt defteri hatalarını giderme ve silinmeyen dosyaları silme sayfasındaki microsoft fix iti çalıştırın ve kurulumu yaptıktan sonra HP Support Assistantı kaldırın. Daha sonra HP' nin sitesinden HP Support Assistant ı masaüstü ya da dizüstü için (sağ taraftan) tercihinize göre indirip kurulumu tamamlayın.

    yusufbozar yusufbozar (348)