HP Windows7 orjinal değil hatası

HP bir bilgisayar var internetten sipariş edildi yanında hiç DVD-CD gönderilmedi ve bilgisayarda Windows7 orjinal değil hatası alınıyor ne yapmak gerek

ahmet466 ahmet466 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    yeni bilgisayarlarda cd verilmiyor zaten işletim sistemi gömülü olarak geliyor windows orjinal değil uyarı vermesi

    enterasan sizde orjinalleştirebilirsiniz fakat yeni alınmış bir bilgisayarda böyle hatayı ilk defa duydum garantisi devam ediyorsa servise göndermenizi tavsiye ederim

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      nasıl orjinal yapabilirimgaranti ile uğraşmak istemiyorum

      ahmet466 ahmet466 (5)
      7 yıl önce cevaplandı

      • nete kesin bulursunuz( kms )diye arattırın programı indirmeden virüs programlarını devre dışı yapın orjinaleştirme bittikten sonra programı kaldırın candan 7 yıl önce
      • O sadece windows 8 icin gecerli degilmiydi ahmet466 7 yıl önce
      • win 7 içinde var loader diye ara candan 7 yıl önce
      • Link atabilirmisiniz bulamıyorum reklam cıkıyo ancak ahmet466 7 yıl önce
      • https://www.facebook.com/groups/1144043722341569/ ekleyin detaylı yardımcı olurum candan 7 yıl önce

      Windows orjinal ise, bundan eminseniz, Microsoft destek hattını arayın. Size yardımcı olurlar. Telefonda size yeni kod verirler. Sorun çözülür.

      murat murat (12492)