''href'='' Bağlantı Değişikliği

Merhabalar,

Temada kurulu olan bir eklenti var. Eklenti sayesinde misafirler kendi yazılarını yazabiliyorlar ancak ilgili butona basıldığında standart wordpress yeni yazı bağlantısına yönlendiriyor. Burada yer alan yönlendirme linkini kendimin oluşturmuş olduğu başka bir sayfa ile değişimini sağlayacağım. Ancak temada bir türlü bu bağlantı değişimini nerden gerçekleştireceğimi bulamadım. Yardımınızı rica ederim.

berqq berqq (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sanırım bu temayla alakalı bir şey. Temanın kendi metin editörü olmadığı için WordPress'in kendi metin editörüne yönlendiriyor olabilir.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Aynen temanın kendi metin editörü yok ama o yönlendirme bağlantısını bir türlü değiştirebileceğim yeri bulamadım.

      berqq berqq (3)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Temada sizin de dediğiniz gibi öyle bir özellik olmayabilir. Dolayısıyla sizde istediğiniz şekilde yönlendiremezsiniz. Kaynak kodlarından oynama yaparak belki istediğinizi elde edebilirsiniz fakat işlevsel olarak sorun yaşayacağınızı düşünüyorum. Zaten tema da buna izin vermiyorsa veya böyle bir özelliği yoksa yapmak istediğiniz şeyi yapamazsınız. Farklı bir tema-eklenti deneyin derim. notify 5 yıl önce
      • Merhabalar dönüşünüz için teşekkür ederim. Eklentiyi tamamen kapatma konusunda yönlendirmeniz mümkün olur mu ? berqq 5 yıl önce
      • Sitede kullandığın temanın ismi Boombox. Bunu biraz araştırdım, anladığım kadarıyla giriş yapan kullanıcıların yazı yazabilme olayı temanın yerleşik olarak sunduğu bir işlev. Dolayısıyla bunu kapatamayabilirsin. Ama kesin emin değilim. @berqq omercik 5 yıl önce