Hsp+ surekli aktif olmasını istiyorum

Şimdi benim durumum biraz karışık

Oncelikle ben pubg mobile oynuyorum bunuda diyer telefondan açdığım wi-fi hostpot yapıyorum

Şimdi benim sorum pubg oynarken bazen 100 ping sabit oynarken bazı zamanlar bu cok dalgalı oluyor 100-200-300 arası gidip geliyor ben bunu nasıl 100 pinge sabitlerim bazen oyle oluyorki 2-3 saat 100 ping sabit kalıyor bunu yapmak istiyorum yani telefonun internetine surekli olarak Hsp+ gidip geliş kazandırmak istiyorum bu mumkunmu biliyorum cok karışık ama bide size sorayım dedim

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorununu çok iyi anlıyorum. Fakat bunun bir çözümü yok. Telefonun o an en yakın baz istasyonundan aldığı sinyaller doğrultusunda HSPA+ , LTE gibi bağlantılar oluşturur.  Sinyal durumuna göre, baz istasyonunun teknolojisine göre bu değerler sürekli değişebilir. Bu sebepten istediğin şeyi yapman mümkün değil en azından senin yapabileceğin bir şey yok. Yine telefonunun sinyal aldığı baz istasyonunun o anki veri yoğunluğu bağlantı kaliteni etkileyen bir diğer faktördür. Bu ve bunun gibi sebeplerden ping değerin sürekli değişecektir.

    hakan hakan (15409)