htaccess hakkında yardım

 .htaccess konusunda yardıma ihtiyacım var.İstediğim şey mesela linkim şöyle diyelim www.siteadresi.com/profil.php?getuserid=1 ben bunun şu şekilde olmasını istiyorum www.siteadresi.com/kullanıcıadı bunu araştırdım videolar izledim ama bir türlü yapamadım.Birde admin.php, begen.php, takip.php gibi dosyalarım var bunlara erişimi kapatmak istiyorum.Bunu kapattım fakat bu seferinde de ajax ile veri çekemiyorum.

bildiğiniz ders videosu link vs. varsa kolay anlaşılır bir şekilde anlatan bana link atar mısınız ?

yumuklusucurta yumuklusucurta (89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisi olan yok mu arkadaşlar ? Çok acil lazım.

    yumuklusucurta yumuklusucurta (89)