HTC Desire 820G "uygulama yüklenemedi hata kodu:-103" hatası nasıl çözülür?

HTC Desire 820G telefonumu alalı 1 gün oldu play storeden oyun indirmek istedim ve indirmeyi başlattım oyun indikten sonra kurulumu başladı fakat kurulum başarısız oldu uygulama yüklenemedi hata kodu:-103

ve bir sorunum daha var bazı oyunlar kuruldu fakat oyuna tıklayınca siyah ekran kaldı açılmadı bir süre sonra da kapandı  acil çözüm bekliyorum

cemsayar cemsayar (1)
8 yıl önce sordu

  • yokmu bu sorunu bilen yaşıyan cemsayar 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Uygulama yüklenemedi hatası nasıl çözülür? linkindeki çözümü deneyebilirsiniz.

damlakoc damlakoc (1391)