HTC telefonu sıfırladıktan sonra Play Store hatası alıyorum

Herşeyi denedim ama olmuyor ne yapmam gerek

meryemsahranur meryemsahranur (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Playstore da ne hatası alıyorsun? Hayatı yazsaydın keşke bilseydik.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    Ayarlar - Uygulamalar - Google Play tıkla ardından verileri / ön belleği temizle de ve tekrar giriş yapmayı dene..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Formattan sonra hata veriyor ise bu işlem işe yaramaz darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak belli olmaz denemekte fayda var..😉 ybaskin34 5 yıl önce
    • 😉 peki darkcrak 5 yıl önce