HTML dosyasını PDF'ye çevirme

HTML dosyasını PDF'ye çevirme nasıl yapılır?

Html to pdf uygulaması var mı?

Html dosyalarını pdf yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HTML dosyasını PDF'ye çevirme nasıl yapılır?

    Bilgisayarınızda PDF formatına çevirmek istediğiniz bir HTML dosyası varsa, bunu HTML to PDF sitesini kullanarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

    HTML to PDF sitesi sayesinde bilgisayarınızdaki HTML dosyasını PDF'ye çevirme işlemini hızlı bi4 şekilde yapabilirsiniz. Üstelik HTML to PDF sitesi, arka plan olmadan, gri tonlamalı, landspace ve Javascript olmadan dönüştürebiliyor.

    Birkaç kez kullandım ve gayet işe yarar. HTML dosyalarını PDF'ye çevirmek isteyenlere tavsiye ederim.

    HTML to PDF nasıl kullanılır?

    1. Buradan HTML to PDF sitesine gidin.
    2. Sonra "Yükleme" bölümünden PDF'ye çevirmek istediğiniz HTML dosyasını yükleyin.
    3. Kısa süre içinde HTML dosyasını PDF'ye çevirme işlemi tamamlanacaktır.

    Dönüştürülen dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)