html İleri Geri ve Listbox kullanımı

Merhaba, HMTL yi yeni öğreniyorum.
sayfada Geri için Button1, İleri için button2 ve Listbox var.
geri butonuna bastığımda listbox içindeki bir önceki değere, ileri butonuna bastığımda bir sonraki değere nasıl gidebilirim. bunun için yardımcı olabilir misiniz.

hfatih hfatih (3)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bunu sadece HTML ile yapamazsın. Javascript kullanmalısın.

    Burada bir örneği var: https://jsfiddle.net/o95skyn2/

    HTML statik bir yapıdır. Biraz etkileşim katmak istiyorsan o zaman Javascript gibi bir dilden yararlanman gerekir.

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

      html ve css yeni öğreniyorum. çözümü bulmaya yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

      hfatih hfatih (3)