HTML kodu nasıl alınır?

Renderforest Logo tasarlayıcı aracıyla hareketli  logo hazırladım. Pc ye video olarak kaydediyor ancak,kullanmak istediğim yerde HTML kodu soruluyor. HTML kodunun nasıl alınacağını keşfedemedim.

yarday yarday (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullanmak istediğin yer bir web sitesi sanırım. Önce videoyu bir yere upload  (yükleme) etmelisin.  Daha sonra videoyu şu html kodu ile istediğin yere ekleyebilirsin:

    <video width="320" height="240" controls>
      <source src="logo.mp4" type="video/mp4">
    </video>

    Burada logo.mp4 senin video dosyan olmalı.

    alattin alattin (16999)