Html kodundan belli yerleri kopyalama

Bir sitede incele ile kodu görüntüledim. bir satırda <b>1.cümle</b>, birkaç satır sonra <b>2.cümle</b> .. 400 cümle var. Koddan sadece <b> </b> içindekileri nasıl kopyalayabilirim?

misty misty (556)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yorum yazamadım @ilkaybaki16 Tüm kodları kopyalamak istemiyorum, sadece <b></b> etiketleri arasında yazanlar. tek tek seçip kopyala mı diyorsun 400 taneyi

    misty misty (556)
    1 yıl önce cevaplandı

    • @misty Sayfa kaynağından ilgili kodu bulup kopyala işlemi yapabilirsiniz. ilkaybaki16 1 yıl önce

    İncele bölümünden istediğin kodun veya metnin üzerine gel. Sağ tuşla tıkla açılan pencereden Copy > Copy Element seç.

    https://www.striphtml.com/ gibi bir sitede de HTML kodları temizle ya da Notepad gibi bir ortamda temizle.

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

      -1

      İlgili sitede CTRL + U yaparak HTML kodlarına erişebilir, kopyalayabilirsiniz.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)