html kodunu düzenlerken sıkıntı yaşıyorum.

Merhaba,

siteme sayaç ekledim ama sayacı ayarlıyamadım nasıl ayarlarım kodu 8 9 kez gözden geçirdim ama bulamadım  SİTEM BU

LÜTFEN YARDIM EDİN

<! - Yazar: koddostu.com ->
<! - Lisans: GNU GPL V2.0 ->
<! - İsim: 'Açılışa Şu Kadar Kaldı' Geri Sayım İntro Kodu! ->
<! - Kod Dostu Açılış Sayacı START ->
<! - Bu çalışma Creative Commons Attribution 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır .-->
<! - Telif Sahibi: www.koddostu.com ->
<style type = "text / css"> div.koddostu-geri {position: fixed; text-align: center; z-index: 9999998999;} div.sayim-koddostu {top: 0px; left: 0px; genişlik: 100 %; yükseklik:% 100; arkaplan: #fff url (https://bubilgi.net/wp-content/uploads/2018/07/siyah-arka-plan-2-buyuk.jpg) sol üstten tekrarla;} </ style> <style type = "text / css"> div.koddostu-geri {_position: absolute;} div.sayim-koddostu {_bottom: auto; _top: expression (ie6 = (document.documentElement.scrollTop + document.documentElement. clientHeight - 52+ "px"));} </style> <div class = "koddostu-geri sayim-koddostu"> <center> <a style = "display: block; margin-top: 40px; margin-bottom: 10px; font-size: 58px; font-weight: bold; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; color: # 444; text-shadow: 0px 0px 5px # 888; "> </a> <bir stil = "ekran: blok; kenar boşluğu: 40px;margin-bottom: 40px; yazı tipi boyutu: 32px; yazı tipi ağırlığı: kalın; yazı tipi ailesi: Helvetica, Arial, sans-serif; renk: # c22; metin-gölge: 0px 0px 5px # 444; satır yüksekliği: 46px ; "> <br/> </a> <style> .amanin {display: inline-block; height: 0; genişlik: # ffffff; arka plan: şeffaf url (https://bubilgi.net/wp-content/uploads /2018/07/siyah-arka-plan-2-buyuk.jpg) tekrar-x sol üst; renk: #fff! Önemli; yazı tipi-ailesi: Helvetica, Arial, sans-serif; yazı tipi boyutu: 72px; yazı tipi- ağırlık: kalın; padding-left: 20px; letter-spacing: 37px; padding-top: 9px; text-shadow: 0px 0px 10px # 200; text-align: center;}. amanin1 {display: inline-block; yükseklik: 200px; genişlik: 136px; arka plan: şeffaf url (https://bubilgi.net/wp-content/uploads/2018/07/siyah-arka-plan-2-buyuk.jpg) tekrar-x sol üst; renk: # fff! önemli; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 72px; font-weight: bold; padding-left: 20px;harf aralığı: 37px; padding-top: 9px; text-shadow: 0px 0px 10px # 200; text-align: center;}. ofofof {display: inline-block; height: 109px; renk: # 444! önemli; yazı tipi -family: Helvetica, Arial, sans-serif; yazı tipi boyutu: 52px; yazı tipi ağırlığı: kalın; dikey hizalama: 70px;} </style> <a id="gunn" class="amanin1"> 00 </ a> <a class="ofofof"> - </a> <a class="amanin" id="saatt"> 00 </a> <a class="ofofof"> - </a> <a id = "dakikaa" class = "amanin"> 00 </a> <a class="ofofof"> - </a> <a id="saniyee" class="amanin"> 00 </a> <script> var koddosturanza = setInterval (işlev () {zamanin ()}, 1000); işlev zamanin () {var KACINCIAY = 12; var KACINCIGUN = 28; var HANGISAAT = 22; var HANGIDAKIKA = 30; var tarih = yeni Tarih;var hangiay = date.getMonth (); var ayadi = new Array (31, 29, 31, 30, 31, 30, 31, 31, 30, 31, 30, 31, 31, 29, 31, 30, 31, 30 , 31, 31, 30, 31, 30, 31, 31, 29, 31, 30, 31, 30, 31, 31, 30, 31, 30, 31); var saniye = date.getSeconds (); var dakika = date.getMinutes (); var saat = date.getHours (); var gün = date.getDate (); var toplamgun = 0; var ixa = 0; var ixe = 0; var sabittoplam = 0; var buayharic = hangiay-1 ; for (ixa = 0; ixa <= buayharic; ixa ++) {toplamgun = toplamgun + ayadi [ixa]} var AYEKSIBIR = KACINCIAY-2; for (ixe = 0; ixe <= AYEKSIBIR; ixe ++) {sabittoplam = sabittoplam + ayadi [ixe]} sabittoplam = sabittoplam + KACINCIGUN; var yilinkacincigunu = toplamgun + parseInt (gün); var ibininki = sabittoplam-yilinkacincigunu; var saatseyi = HANGISAAT-saat; var dakkaseyi = HANGIDAKIKA-dakika-1; var saniyeseyi = 60 saniye; if (dakkaseyi <0) {saatseyi = saatseyi-1; dakkaseyi = 60 + dakkaseyi} if (saatseyi <0) {ibininki = ibininki-1; saatseyi = 60 + saatseyi} if (ibininki == 0) {var ibininki = '00 '} if (saatseyi == 0) {var saatseyi = '00'} if (dakkaseyi == 0) {var dakkaseyi = '00 '} if (ibininki> 99) {document.getElementById (' gunn '). Style.width =' 217px ';} if (ibininki <10) {document.getElementById (' gunn ') .style.width = '58px';} if (saatseyi <10) {document.getElement saatById ('t '). style.width =' 58px ';} if (dakkaseyi <10) {document.getElementById (' dakikaa ') .style.width = '58px';} if (saniyeseyi <10) {document.getElementById ('saniyee'). style.width = '58px';} if (saatseyi> 9) {document.getElementById ('saat saatt') .style.width = '136px';} if (dakkaseyi> 9) {document.getElementById ('dakikaa'). style.width = '136px';} if (saniyeseyi> 9) {document.getElementById ('saniyee'). style.width = '136px';} document.getElementById ('gunn'). innerHTML = ibininki + '<' + 'br' + '/> <' + 'span style = "display: block ; font-size: 24px; letter-spacing: 0px! important; margin-top: 20px; margin-right: 20px; color: # 444! önemli; text-shadow: 0px 0px 5px # 888; "> GÜN <'+ '/span'+'>';document.getElementById('saatt').innerHTML=saatseyi+'<'+'br'+'/><'+'span style = "display: block; font-size: 24px; harf aralığı: 0px! önemli; margin-top: 20px; margin-right: 20px; renk: # 444! önemli; metin-gölge: 0px 0px 5px # 888; "> SAAT <'+' / span '+'> '; document.getElementById (' dakikaa '). innerHTML = dakkaseyi +' <'+' br '+' /> <'+' span style = "display:blok; yazı tipi boyutu: 24px; harf aralığı: 0px! önemli; margin-top: 20px; margin-right: 20px; color: # 444! önemli; text-shadow: 0px 0px 5px # 888; "> DAKİKA <' + '/ span' + '>'; document.getElementById ('saniyee'). innerHTML = saniyeseyi + '<' + 'br' + '/> <' + 'span style = "display: block; font-size: 24px ; harf aralığı: 0px! önemli; margin-top: 20px; margin-right: 20px; color: # 444! important; text-shadow: 0px 0px 5px # 888; "> SANİYE <'+' / span '+' > ';} window.onload = zamanin; zamanin (); </script> </center> <a href = "http://www.koddostu.com/2012/11/aclsa-su-kadar-kald-geri -saym-intro-kodu.html "target =" _ blank "style =" display: block; width: 92px; height: 18px; arkaplan: şeffaf url (https: // bubilgi.net / wp-content / uploads / 2018/07 / siyah-arka-plan-2-buyuk.jpg) yineleme yok üst sol; konum: mutlak; alt: 0px; sağ: -65px; "onmouseover =" this.style .right = '0px'; "onmouseout =" this.style.right = '- 65px'; "> </a> </div>
<style>
.amanin, .amanin1 {word-wrap: normal! important;}
</style>
<! - Bu çalışma Creative Commons Attribution 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır .-->
<! - Telif Sahibi: www.koddostu .com ->
<! - Kod Dostu Açılış Sayacı DUR ->
<script src = "https://www.koddostu.com/duzelt.js?no=92"> </script>

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     KACINCIAY = 12; var KACINCIGUN = 28; var HANGISAAT = 22; var HANGIDAKIKA = 30;

    bu ayarları kendine istedigin tarihe göre ayarlaya bilirsin zaten sayfada intro var orda başlamasını istedigin tarih ayarlayıp kodu güncelle diyince o tarihden başlatıyor.
    Not: Bu tarz kod yazımı nasıl koddostu oluyosa artık :D

    krsn krsn (233)
    3 yıl önce cevaplandı

    • dfdşlbmm aslında ordan aldım ama bikaç düzenleme yaptım teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce
    • :) @mlekesizzz krsn 3 yıl önce
    • peki seneye nasıl sayaç açıcam site kafayı yiyoda @krsn mlekesizzz 3 yıl önce
    • özelden link attım onu kullanın başlangıç için @mlekesizzz krsn 3 yıl önce