Html linke zamanlayıcı koyma

 Blogumda Linke Zaman Vermek İstiyorum Yani Linke Tıkladığında Bir Uyarı Vericek ve 10 Saniye Sonra İstediği Linke Gidicek Butonda Olabilir Tıkladığında Uyarı Yeri Açılacak 10 Saniye Sonra Verdiğim Linke Gidecek. Teşekkür Ederim.

kullanici751484 kullanici751484 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Javascript ile yapabilirsiniz. Aşağıda Javascript zamanlayıcı nasıl kullanılır bir örneğini paylaşıyorum.

    <a href="downloadFile.zip" id="download" class="button"> Doayayı indir</a>

    var downloadButton = document.getElementById("download");
    var counter = 10;
    var newElement = document.createElement("p");
    newElement.innerHTML = "10 sn sonra dosyayı indirebilirsiniz.";
    var id;

    downloadButton.parentNode.replaceChild(newElement, downloadButton);

    id = setInterval(function() {
        counter--;
        if(counter < 0) {
            newElement.parentNode.replaceChild(downloadButton, newElement);
            clearInterval(id);
        } else {
            newElement.innerHTML = "Şu kadar sonra indirme hazır olacak " + counter.toString() + " saniye";
        }
    }, 1000);

    cemphp cemphp (651)
    9 yıl önce cevaplandı

      hocam cahilim ben :D tam yapamadım direk bunları bloga html kısmına göre nasıl yapıcam? teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

      kullanici751484 kullanici751484 (1)