HTML resmi div'in içine sığdırmak

Merhaba;

Bootstrap ile blog sitesi yapıyoruz, yapmak istediğim şey tam olarak şu üstte resim olacak resmin hemen altında da navbar olacak fakat resim aşırı büyük oluyor ve tekrar cpanel dosya yöneticisine yükleyip tekrar denediğimde hiçbir şey değişmiyor.

https://prnt.sc/rygzer bunun gibi bir şey yapmak istiyorum yazıları reklam vs. olmasın diye sansürledim.

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
3 yıl önce sordu

  • Wordpress filan mi toprak bahsettiğin yapı? Özelden link atar mısın? alattin 3 yıl önce
  • @alattin Örnek verdiğim site wordpress fakat bizim yaptığımız site normal site toprak34 3 yıl önce