HTML5 Anlatan Kitap Önerileri

Selamun aleyküm abilerim ablalarım,

Ben html5 düzgün bir şekilde öğrenmek istiyorum ondan sonra css3 falan filan ilerlemeyi düşünüyorum.

Bedava veya paralı (pahalı olmayan) bir kitap pdf vs var mı ?

Bana html5'in tamamını ve sadece html5 kullanarak düzgün bir şekilde anlatmasını istiyorum.

Bildiğiniz bir kitap vs var mı ?

androidhacker androidhacker (28)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kitap değil ama site önerebilirim: http://uzmanimakademi.net/ Bir ara başladım devamı gelmedi ama eğer ilgi olursa videolu olarak da bu tür konuları anlatmaya devam etme düşüncesindeyim. Biraz da vakit lazım tabi.

    alattin alattin (16984)