HTTP ERROR 400 nedir?

Bazı web sitelerinde HTTP ERROR 400 almaya başladım bu hatanın sebebi nedir?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HTTP ERROR 400 sunucu hatasıdır. Ne demek sunucu hatası, yani sorun girdiğin web sitesinde demek sende değil. Bir web sitesine girmek istediğinde karşına HTTP ERROR 400 hatası geliyorsa sunucuda teknik bir sorun var demektir.

    Web sitesinde bir linke tıkladığında karşına HTTP ERROR 400 geliyorsa sunucu tıkladığınd linki anlayamadı ya da işlemi yerine getirirken bir hata oldu demek. Bunu sen düzeltemezsin. Sorun senden kaynaklanmıyor yani.

    hakan hakan (15424)