HTTP Error 503. The service is unavailable nedir?

Eksizsözlük e girmek istediğimde Service Unavailable - HTTP Error 503. The service is unavailable. demeye başladı. Başka sitelerde sorun yok. HTTP Error 503. The service is unavailable - Service Unavailable ne anlama geliyor?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    HTTP Error 503. The service is unavailable sunucu hatasıdır.  Web sunucu hizmt veremez konuma geldiğinde HTTP Error 503. The service is unavailable hatası döndürür. Görünen o ki Ekşisözlük sunucuları hata vermiş.

    Web siteleri, web sunucusu denilen ana bilgisayarlarda tutulur. Bu ana bilgisayarlarda yazılımlar çalışır ve web sitesine gelen giriş isteklerine cevaplar yollar. Sunucuda çok fazla kişi varsa, sunucu saldırı altındaysa, yanlış yapılandırma varsa veya başka bir sorun oluştuysa web sunucu hizmet veremez duruma gelir. Bu durumda da HTTP Error 503. The service is unavailable hatası döndürür.

    murat murat (12492)