Huawei akıllı şarj özelliği nedir? Akıllı şarj özelliği hangi cihazlara gelecek?

Huawei akıllı şarj özelliği nedir?

Akıllı şarj özelliği ne zaman gelecek?

Akıllı şarj özelliği hangi cihazlara gelecek?

Akıllı şarj özelliğini nasıl aktif edebilirim?

darkcrak darkcrak (5158)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Huawei bu ay yayınlayacağı güncelleme ile birçok huawei cihazına akıllı şarj özelliğini getireceğini açıkladı ve bu güncelleme şu anda dağıtımda yani cihazınızdaki Destek uygulamasından güncelleme olup olmadığını kontol edin.

    Huawei akıllı şarj özelliği nedir?

    Huawei akıllı şarj özelliği ile cihazınızın şarjı %100 olduğu zaman cihazınızdaki şarj akımı otomatik olarak kesilecek ve cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak yani bataryasının daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak.

    Akıllı şarj özelliği ne zaman gelecek?

    Ağustos ayında dağıtıma çıktı ve birçok cihaza Destek uygulaması üzerinden bu özellik günceleme olarak gelmiş bulunmaktadır yani eğer sizin cihazınıza gelmedi ise Destek uygulamasından kontrol edin fakat yine güncelleme gelmedi ise beklemenizde fayda var.

    Akıllı şarj özelliği hangi cihazlara gelecek?

    • Huawei P Smart 2018
    • Huawei P smart 2019
    • Huawei P20 Lite
    • Huawei P 10 Serisine
    • Huawei Mate 9
    • Huawei y9 2019
    • Huawei Mate 20 lite
    • Huawei P30'lite
    • Honor 8X
    • Honor 10
    • Huawei Y6 2019
    • Huawei Y9 Prime

    Bu cihazlara akıllı şarj özelliği gelecektir.

    Akıllı şarj özelliğini nasıl aktif edebilirim?

    Ayalara >Pil > Diğer pil ayarları -- yolunu izleyerek akıllı şarj ve akıllı pil kapasitesini aktif ederek bu özelliği aktif edebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5158)