Huawei assistant nedir?

Huawei assistant nasıl indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çin geçen sene ABD ile ticaret savaşı nedeniyle Çin'in en çok satılan Huawei markasını hedef aldı ABD bu yüzden ABD'de Google ile anlaşması fest edildi Huawei'nin ve Huawei de tek başına kaldı ama Huawei'nin eski telefonlarına halen daha güncelleme gelecek fakat Huawei yeni çıkartcağı telefonlarda Google play store olmaya bilir çünkü Huawei kendi yazılımını geliştirmeye başkadı bile. Huawei kendi uygulamalarını yavaş yavaş Resmi sitesi üzerinden paylaşmaya başladı ilk Huawei browser'i ardından da Huawei assistant'ı yayınladı ama assistant uygulamasını "Ocak 2020" ayında paylaştı.

    Huawei assistant nedir?

    İlk olarak daha tam sürümü yayınlanmamış olan halen daha gelişme aşamasında olan bir yazılım geliştirdiler.Önceden Huawei'nin ara yüzünde olduğunuzda sola doğru ekranı kaydırdığınızda Google açılıyordu ama bunu Huawei "assistant"  uygulamasıyla kaldırdı ve Google yerine artık " assistant " uygulaması açılıyor yani çıkıyor

     Assistant uygulamasında şunlar var:

    • Güncel haberleri assistant  uygulaması ile göre bilceksiniz.
    • Güncel hava durumunu.
    • Tuttuğunuz takımın skoru vb.

    Peki bu bize neyi gösteriyor.

    Huawei assistant nasıl indirilir?

    Huawei assistant'ı indirmek için tıkla!

    Uygulamada hatalar ola bilir çünkü daha yeni bir yazılım olduğu için

    darkcrak darkcrak (5168)