Huawei EMUI 9.1 DNS değiştirme - 2020

Güncel android telefonlarda DNS değiştirme yöntemi sanırsam değişti çünkü DNS'yi değiştirmek istiyorum ama bulamıyorum çözümü nedir

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Günümüzde bir çok telefonun tasarımı değişti ve bazı işlemler zorlaştı ve bunlardan biri de DNS değiştirme işlemi. Altdaki adımları takip ederek DNS nizi değiştire bileceksiniz.

    Huawei EMUI 9.1 Telefonlar da nasıl DNS değiştirilir?

    1. İlk olarak ayarlar'a girin.
    2. Ayarlardan da Kablosuz bağlantı ve ağlar'a girin ve ardından da Wi-Fi nin üzerine tıklayın.
    3. Bu gelen seçeneklerden de bağlı olduğunuz ağın üzerine basılı durun ve Ağı değiştir'e tıklayın.
    4. Ardından da Gelişmiş seçenekleri göster'e tıklayın.
    5. Gelişmiş seçenekleri gösterden de IP ayarlarının üzerine tıklayıp Statik'e tıklayın ve buradan da DNS ayarlarınızı değiştirin
    darkcrak darkcrak (5168)