Huawei HG352e QoS ayarları nasıl yapılır?

Öncelikle merhaba.. Huaveinin hg352e modelini kullanıyorum. 4 kişi bağlıyız modem karşı komşumda. Ve sürekli kotayı aşıyoruz ılk 3 gunde sonrası malum 1 ay işkence. Sezonluk dızı ındıren gereksız 2 kısı var herkese eşit şekilde bu ınternetı nasıl dağıtacağım hakkında yardımlarınızı beklıyorum. Kota koyama hız sınrı vs temelden analtırsanız sevınırım teşşekkür ederım ıyı akşamlar herkese

mmc19o7 mmc19o7 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    QoS ayarları çoğu modemde bulunur.Ancak QoS seçeneklerinin modemlere göre uygulaması farklı olabilir.Bazı modemlerde direkt hız sınırı cinsinden ayarlama yapılır, bazılarında öncelik verilir, bazılarında da yüzdesel olarak oran verilir.

    Tüm modemlerde temel olarak uygulama şekilleri mantıkları benzerdir.Sizin modeminizi hiç kullanmadığımdan adım adım anlatamam.Ancak mantığı anlarsanız zaten gerisini siz halledebilirsiniz.

    Daha önce sizin modeminiz bir kullanıcı tarafından sorulmuş ve uzman arkadaşımız cevaplamış.Modeminizde üstün ve istediğiniz ayarları sunan bir QoS seçeneği olmayabilir.

    Huawei HG352e Qos Ayarları nasıl yapılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)