Huawei honor 7 veya p9 lite veya zenfone 2 (4gb lik modeli) hangisini öneririsiniz?

Size göre hangisi daha iyidir. Ben üçünede razıyım :)

alfasquad alfasquad (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bence telefonların üçüde farketmez ama 4 gb lık bi telefon almanı asla önermem zaten o 4 gb lık alanın 1,2 gb alanını telefonun sistem dosyaları kaplıyor yani sana kalan alan en fazla 3 gb şu zamana göre 3 gb alan kimseye yetmez yetmesi için  efor sarfetmen lazım.

    umuttt umuttt (207)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 4 gb lık model derken rami 4 gb lık anlamında yoksa zenfone u 32 gb alacam ve de teşekkür edrim (Piyasada da kalmadı zaten 4 gb lık telefon) alfasquad 7 yıl önce

    Ben honor 7 kullanıyorum yaklaşık 5 ay oldu alalı daha hiçbir sıkıntısını görmedim başka bir arkadaşımda bende gördü inceledi ve aldı oda memnun. ama sana önerim üçünüde eline alıp bir incelemen lazım

    bycasper0619 bycasper0619 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Honor 7 güzel ama aynı şekilde p9 lite düşük özelliklere sahip olmasına rağmen antutuda çok daha iyi sonuçlar veriyor :p (üretim teknolojisi değişik) ( Gönüller p9 ama oda çok pahalı) alfasquad 7 yıl önce