Huawei / Honor 'mevcut yama paketi' güncellemesi nedir?

Az önce Huawei Honor 7X telefonuma 'üçüncü taraf uygulamalar ile sistem iyileştirmesi' adı altında yeni bir patch01 kodlu güncelleme geldi. İlginç bir şekilde telefonum hızlandı, uygulama açılışları seri oldu hızlandı gibi. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

omercik omercik (9418)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Magic UI 3.1 gücellemesi almışsın.  Bu güncellemede performans iyileştirmesi de var.  Ayrıca gizlilik ve güvenlikle ilgili güncellemeler de var.

    Yanlış hatırlamıyorsam Mayıs ayından beri public dağıtıma başlamışlardı

    murat murat (12492)