Huawei'nin kendince geliştirdiği uygulamalar hangileri?

Huawei Google ile sorun yaşamıştı ve huawei kendi uygulamalarını yapmıştı ve bunların hangileri olduğunu bilmiyorum.

Huawei P40'da bu uygulamaları kullancak mı ayrıca ve Google play store olacak mı?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Huawei Google ile bir sorun yaşamıştı ve askıya alınmıştı bu durum da Huawei'ye kötü yansımıştı fakat huawei kendi yazılımını 1 yılda bitirmeye çalıştı ve bitirdi de diye biliriz fakat yavaş yavaş birçok uygulamasını yayınlıyor fakat beta sürümlerini kendi sitesinden yayınlıyor bu askıya alınması Huawei'nin kötü oldu diyenler var , iyi oldu diyenler var fakat bana sorarsanız çok çok iyi oldu çünkü kendi yazılımını kullanacak en son çıkarttığı telefonlarda ve bu da huawei açısından iyi çünkü Apple gibi uzun ömürlük telefon olcaklar.

    Huawei'nin kendince geliştirdiği uygulamalar hangileri?

    Huawei artık kendi tarayıcısını ve bir çok uygulamasının tasarımını bitirdi gibi fakat bunları tamamen bitirmedi ama beta sürümlerini kendi resmi sitesinden yayınlıyor.

    Peki bu uygulamalar hangileri:

    • Huawei assistant bana sorarsanız indirin.
    • Huawei Browser huawei'nin kendi tarayıcısı
    • Huawei Search huawei'nin kendi google gibi bir arama yeri fakat bana sorarsanız indirin çünkü kullanışlı gibi ama Henüz beta sürümünde
    darkcrak darkcrak (5168)