Huawei P 2019'a emui 10 güncellemesi geldi mi? nasıl güncelleye bilirim?

Huawei P 2019'a emui 10 güncellemesi geldi mi?

Huawei P 2019'a ne zaman emui 10 güncellemesi gelcek?

Huawei P 2019 nasıl güncelleye bilirim?

darkcrak darkcrak (5148)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Huawei P 2019'a emui 10 güncellemesi geldi mi?

    Huawei P 2019'a emui 10 güncellemesi geldi fakat siz eğer ayarlardan yazılım güncellemesini sorguluyorsanız maalesef EMUI 10 güncellemesini yüklemeniz için indir gelmiyor.

    Huawei P 2019 nasıl güncelleye bilirim?

    1. Huawei telefonlarında yüklü olarak gelen DESTEK uygulamasını açın
    2. Ardından bu uygulama ile yazılım güncellemesini sorgulayın.
    3. Bu DESTEK uygulaması huawei'nin uygulamasıdır ve tüm huawei telefonlarında bu uygulama yüklü olarak geliyor ayrıca bu uygulama ile telefonunuzda arıza tespiti bile yapa bilirsiniz

    Hisuite uygulaması ile de EMUI 10 güncellemesini kontrol ede bilirsiniz fakat HiSuite uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor aşağıdaki link de videolu olarak anlatmıştı uzmanim.net ekibimizden arkadışımız.

    EMUI 9'dan EMUI 8'e nasıl dönülür? Huawei/Honor Downgrade İşlemi takılma başlığa

    Peki başka hangi Huawei modellerine emui 10 güncellemesi gelecek?

    EMUI 10 güncellemesi hangi telefonlara gelecek?

    darkcrak darkcrak (5148)