Huawei p20 lite oreo güncellemesi nasil yüklenir

Huawei p20 lite Emui 9.1 güncellemesi geldi mi?

Peki nasıl güncelleye bilirim?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Huawei telefonlarına yavaş yavaş güncelleme gelmeye başladı ve bu gelen telefonları nasıl güncelleyeceğimizi size göstereceğim.

    Huawei Sistem güncellemesi nasıl yapılır:

    1. İlk olarak huawei telefonlarında yüklü olan Hicare programını açalım
    2. Hicare programını açtıktan sonra alttaki resimdeki gibi ekran gelecek ve buradan güncelleme'ye tıklayın.
    3. Güncelleme ye tıkladıktan sonra sizden sözleşmeyi kabul etmenizi isteyecek ve sözleşmeyi kabul edin
    4. Sonra alttaki resimdeki ekran gelecek ve ayarlar a tıklayı sonra sizi sistem güncellemeleri ekranına getirecek ve siz de güncelleme yapacaksınız

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Güzel paylaşım,tebrikler hakan 4 yıl önce

    @darkcrak  adamsın. :D

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • :) işim bu adamlıkla alakası yok sen de mi p20 lite kullanıyorsun ? darkcrak 4 yıl önce
    • P30 Pro kullanıyorum. huseyinkkamer 4 yıl önce