Huawei P9 Lite Açılmıyor

Merhaba dün akşam telefonun ekranı açıkken bir anda gitti az bir mavi ışık var. Bataryada gömülü olunca arkasıda açılmıyor ne yapmam lazım.

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aç / kapat (güç) düğmesine basar ve ekranda bir menü belirene kadar basılı tutarsın. Daha sonrada menüden "kapat" bağlantısına dokunursun. En son olarakta telefonu güç düğmesinden yeniden açmayı denersin (Şarj durumuna göre gerekirse pili bir süre şarjda edersin).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Denedim ama hiçbir şekilde menü açılmıyor hep siyah ekranda kaldı ahakan 6 yıl önce